Projekt Šance

Projekt Šance, banner

0 položek
celkem za

0,- Kč

přejít k pokladně
Od roku 1995 se László Sümegh, koordinátor Projektu Šance, snaží pomáhat „dětem ulice“. Jsou to mladí lidé, kteří opustili dětské domovy, výchovné ústavy a za branou těchto domovů vstoupili do života. Bohužel ale nepřipravení. Až 70 % těchto dětí končí ve vězení, potažmo na ulici. Koho to však zajímá, když jsou podle zákona dospělí? Přesto děti. DĚTI ULICE. Děti našeho svědomí…

Cílem Projektu Šance, není utvrzovat klienty, že na ulici se dá také dobře žít. Široká škála programů a nabídek vrcholí PRACOVNÍ DÍLNOU v Domě Šance, která nabízí alternativní vzdělávání – cestu do běžného života.

A naše výsledky můžete vidět i na tomto webu. Vše, co si můžete koupit, ručně smontovali, namalovali nebo jinak upravili klienti v rámci pracovní terapie. Každý den od pondělí do pátku mohou přijít mezi 10:00 a 11:00 do dílny a mohou pracovat a vydělávat si na lepší život. Na svou budoucnost. Aniž si toho ale všimnou, získávají běžné pracovní i společenské návyky. A to je náš cíl. Aniž si toho všimnou, přiblížit je k hranici běžného života. Aby ten poslední krok mohl být úspěšný.

Pomozte nám v tom. Kupte si propisku, tašku nebo svíčku a Vaše peníze budou využity na nové součástky propisek, tašky i svíčky a barvičky. Hlavně ale na odměny pro klienty, které ročně přesahují cca 300 000 Kč.

Děkujeme Vám.